Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w ot

Czytaj więcej...

Wolontariat pracowniczy

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects gorąco zachęcamy do zgłaszania się w projekcie „Biznes dla sektora non profit”. W ramach tego projektu pracownicy firm mogą otrzymać bezpłatne kursy zawodowe – jako swoisty prezent w rewanżu za oferowaną dobroczynność. Dotychczas treningi przeprowadzono dla ośmiu firm – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana jest jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma ma prawo wybrać miejsce ralizacji kursu, najepszą dla swojej załogi datę, a przede wszystkim - temat treningu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od komunikacji i współpracy, przez zarządzanie w biznesie albo warsztaty handlowe, po finanse menedżerskie.

W przeszłości z proponowanego wsparcia skorzystali: Stowarzyszenie CRAS - Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej , Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Centrum Kształcenia Praktycznego w Stalowej Woli, Fundacja Oświatowa - Europejskie Centrum Edukacyjne.

Wyróżnione projekty: Babie Lato, Biznes to Business English. Kursy języka angielskiego zakończone certyfikatami LCCI, Komputer w pracy - rozwój kwalifikacji osób pracujących w Przasnyszu w zakresie posługiwania się komputerem, Poligloci po 50-ce, Wyjść z cienia - Kompleksowy program wzmocnienia kwalifikacji i motywacji kobiet pracujących w sieciach handlowych

Treningi dla beneficjentów w tym projekcie społecznym realizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Biały Tren w Tyliczu i Okragły Dąb w Krapkowicach.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest firma szkoleniowa College Zarządzania z Warszawy. To najlepsza firma w zakresie symulacji szkoleniowych, spotkań integracyjnych i niektórych programów z zakresu zarządzania. Razem oferujemy wszystkim zainteresowanym poniższe narzędzia:

- Interaktywne symulacje menedżerskie z tematyki kierowania projektami, zarządzania strategicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, optymalizacji produkcji i sprzedaży i polityki handlowej

- Oparte na zabawach terenowych spotkania team building o mocno szkoleniowym odcieniu – fabuły uczące umiejętności budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, motywowania pracowników czy ról zespołowych.

- Szkolenia biznesowe z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, przywództwo, zarządzanie przez cele, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako współpracownik tej jednostki zapewniamy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 25procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów przygotujemy na życzenie program doradczo coachingowi pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi: