szkolenia menedżerskie, szkolenia dla sprzedawców, wyjazdy team building, gry szkolenioweZ tej strony wita Państwa Aldona Antosiewicz. Wspólnie z zespołem trenerów prowadzimy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia techniczne , sprzedażowe dla firm, oraz cykle wyrównacze dla młodzieży . Nasze anglojęzyczne programy przygotują Waszych pracowników, lub dzieci na wyjazdy do pracy i nauki w Anglii lub Stanach Zjednoczonych.

Już w latach studenckich zainteresowałam się dość mocno wszystkim, co było związane z HR, co umożliwiło mi znaleźć ciekawą posadę w jednej z agencji która się zajmowała szeroko pojętym human resources. Kolejne miejsca pracy to doświadczenia i umiejętności, ale też coraz to nowe etapy zawodowej kariery. W czasie swojej pracy między innymi się zajmowałam rekrutacją pracowników na różnego rodzaju wakaty, a oprócz tego tworzeniem programów lojalnościowych. Aktualnie współpracuję z paroma szkołami w charakterze eksperta HR.

Poszerzając intensywnie umiejętności interpersonalne podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki temu wszystkiemu samodzielnie mogę zajmować się szkoleniami i warsztatami z zakresu rekrutacji, które także uwzględniają aspekty związane z prawem. Jednym z najbardziej inspirujących wyzwań w mojej karierze były zajęcia z zakresu employer brandingu, które prowadziłam przez cztery semestry dla studentów Politechniki Krakowskiej. Obecnie jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

W zawodowej pracy niezwykle jest przydatne wykształcenie, które posiadam, udało mi się bowiem skończyć Wydział Prawa na UW. Przez kilka lat nie bardzo wiedziałam, czy prawo pracy, które skończyłam w jakikolwiek sposób się przyda przy dalszej pracy. Jak się jednak okazało wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów bywa bardzo pomocna, bardzo się też staram poświęcać wystarczająco dużo czasu na jej rozszerzanie w każdy możliwy sposób.

Między innymi przez to podjęłam doktoranckie studia w SGH. Aktualnie udało mi się skończyć dwa lata, i powoli zaczynam planować obronę przewodu doktorskiego. Mam nadzieję, że ukończenie z pozytywnym wynikiem tych wymagających studiów dostarczy mi naprawdę dużo interesujących możliwości.

Posiadanymi umiejętnościami chętnie dzielę się z innymi, biorąc aktywny udział w licznych konferencjach branżowych. Chętnie też współpracuję z różnymi mediami, w których przedstawiam wypowiedzi eksperckie na tematy związane z branżą HR.

Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie to, że jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Dwaj moi mali synowie momentami są wprawdzie zajmujący i absorbujący, jednak przyglądanie się w jakim tempie dorastają, jak uczą się coraz to nowych rzeczy i zapoznają się ze światem jest czymś nie do opisania. Szczęśliwie udało mi się pogodzić zajmowanie się rodziną z ciekawą pracą, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa.