Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w ot

Czytaj więcej...

Kim jestem

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Działania związane z zarządzaniem załogą oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, w przypadku których większość właścicieli firm nie do końca się odnajduje. Instrumentalne traktowanie pracowników czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to zaledwie niektóre grzechy, które niejednokrotnie można zobaczyć w dużej ilości firm.


Gdy panujące w firmie stosunki między pracodawcą a załogą do najlepszych nie należą, to bardzo chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na podejściu w całościowym wymiarze, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni systematycznie poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, którym realizuję projekty w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a także treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoimi umiejętnościami, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR a także wielu artykułów w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to po pierwsze ochrona informacji o wszelkich sprawach, tematy związane z dyskrecją mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam procesy HR. Chętnie także realizuję warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: